نمایندگی تعمیرات ال جی

افزودن به پسندها
قیمت توافقی
تماس 02122717796
02144291259
http://lg-diba.com
انتشار 1397-02-20

توضیحات

در این قسمت می خواهیم شما عزیزان مشترک شرکت ال جی را با سرویس دهی و امکانات قسمت خدمات پس از فروش ال جی و نمایندگی تعمیرات ال جی آشنا کنیم. واقعیت این است که بسیاری از مشترکین اطمینان و اعتماد کافی به شرکت را جهت انجام خدمات ندارند و یا بعضا حساسیت زیادی روی لوازم خانگی ال جی خود دارند.

در ذیل شما را با شرکت ال جی بیشتر آشنا می کنیم :

قسمت اداری شرکت ال جی تشکیل شده از تعدادی منشی جهت ثبت مشخصات مشتریان و مدیریت سرویس جهت انجام خدمات به بهترین شکل و نظارت بر خدمات.

بعد از تماس مشتری با نمایندگی مجاز تعمیرات ال جی،قسمت خدمات موظف است نهایتا ظرف مدت ۲ ساعت تکنسین را به منزل مشتری اعزام نماید.

تمام سعی ما به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات ال جی این است که کلیه مراحل تعمیرات در منزل مشتری انجام شود زیرا ما نگرانی شما مشتریان عزیز را از بابت خروج دستگاه از منزل درک می کنیم. شاید بعضی از مشترکین نسبت به افتادن خط و خش روی ساید بای ساید ال جی یا قر شدن درب یخچال فریزر ، ساید بای ساید ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ال جی خود نگران باشند و حساسیت داشته باشند.

به همین دلیل تکنسین های ما تا آنجا که بتوانند تعمیرات را در منزل مشتری انجام می دهند. مگر اینکه ایراد دستگاه ایراد بسیار خاصی باشد که قابل حل در منزل نباشد. یعنی یا از نظر ایمنی انجام آن در منزل مشتری درست نباشد یا نیاز به امکانات کارگاهی  داشته باشد. مانند تعویض شفت و بلبرینگ ماشین لباسشویی که انجام آن در منزل مشتری امکان پذیر نیست. در اینصورت دستگاه توسط واحد حمل و نقل شرکت به تعمیرگاه مجاز ال جی حمل می شود و نهایتا ظرف مدت ۴۸ ساعت دستگاه سالم تحویل مشتری می شود.

موقعیت

تهران, تهران, ایران
تجریش – خیابان فنا خسرو – خیابان اسدالهی – بن بست شبنم – پلاک ۶

اطلاعات

شناسه: 1
بازدید: 164
انقضا: 1398-02-15

نظرات (0)

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
عبارت تصویر را کنید. واضح نیست؟

کلیه حقوق این سایت برای پایگاه اینترنتی وب لینک محفوظ است.